Zavolej svému psovi

zavolej svemu psoviZavolej svému psovi!? 🙂 Co to je, říkáte si?

Jste majitel pejska, co nevydrží sám doma, nebo jen hlídáte a nevíte co tam asi tak dělá? Nebo jste již dostali stížnost od sousedů, že Váš pes celý den doma štěká, vyje a ozývají se zvláštní zvuky, jako by se u Vás stěhovalo? Toto není příjemná situace, jak pro majitele pejska, tak pro sousedské vztahy. Takovýto problém může v kritických situacích dopadnout vypovězením nájmu a tudíž hledání nového bydliště a v horším případě zbavení se pejska.

Rádi bychom Vám pomohli takovouto situaci řešit, a proto jsme vymysleli službu Zavolej svému psovi a Mrkni co se doma děje.

Jak to funguje?

Chcete Zavolat svému psovi? Pošlete nám objednávku a my Vám zašleme telefon nastavený pro tuto službu. Následně nám sdělíte Vaše telefonní čísla, ze kterých budete svému psovi volat. Zaslaný telefon stačí zapojit kabelem do internetu a je to. Z Vámi zadaných autorizovaných telefonních čísel můžete kdykoliv zavolat na námi přidělené telefonní číslo Vašeho pejska. Když číslo vytočíte, telefon u Vás doma se automaticky zvedne na hlasité handsfree, a tak uslyšíte, jestli je doma ticho, nebo naopak neuvěřitelný hluk, štěkot a vytí. Přes telefon můžete svému psovi vynadat a čekat až se uklidní.

Pokud se chcete i Mrknout, co se doma děje, k telefonu Vám dodáme i kameru a vytvoříme Vám separátní stránku s přístupem www.steneonline.cz/vaspejsek. Poté se kdykoliv můžete podívat, co Váš pejsek doma dělá. Pokud nějakou neplehu, můžete mu zavolat a vynadat.

Věříme, že Vám pomůžeme ke klidnému soužití s Vaším pejskem a sousedy.

A kolik stojí naše služby?

Doba půjčení Telefon Telefon s kamerou
1 týden 199,- Kč 499,- Kč
2 týdny 299,- Kč 999,- Kč
3 týdny 349,- Kč 1199,- Kč
4 týdny 499,- Kč 1499,- Kč

Za zaslání kompletu se k částce připočítá poštovné ve výši 150,- Kč (můžete si zvolit ČP nebo PPL), osobní vyzvednutí zdarma.